27.01.2020

Respublika fənn olimpiadalarının rayon mərhələsinin qalibləri

12 yanvar 2020-ci il tarixdə keçirilən Respublika fənn olimpiadalarının rayon mərhələsində rayonun ümumtəhsil məktəbləri üzrə 29 nəfər 9-11-ci sinif şagirdləri yarımfinala vəsiqə qazanıblar.

 

 

   №

Ad, Soyad Ata adı

Məktəbin adı

sinif

Fənn

 

  1

Adışlı Fidan Eşqin

Qabaqdibi kənd tam orta məktəb

11

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı

  2

Rzazadə Mahirə Sədrəddin

Çayüzü kənd tam orta

10

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı

  3

Abıyeva Zeynəb Nəvahi

Qabaqdibi kənd tam orta

11

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı

  4

Əbişli Qənirə Emin

Köryədi kənd tam orta

11

biologiya

  5

Nəciyev Əli Səməd oğlu

Çayüzü kənd tam orta

11

Coğrafiya

  6

Ağazadə Mahir Şamil oğlu

Yardımlı şəhər 1 nömrəli tam orta

11

Coğrafiya

  7

Babazadə Mirzə Baba

şəhər 1 nömrəli tam orta

9

Coğrafiya

  8

Qubadzadə Nəsib Rəfail

Yardımlı Şəhər 4 nömrəli tam orta

10

Coğrafiya

  9

Əlizadə Şəbnəm Ziya

Şəhər 4 nömrəli tam orta

11

coğrafiya

  10

Məmmədli Kənan Eldəniz

Ərus kənd tam orta

10

Fizika

  11

Babayeva Zeynəb Tehran

Köryədi kənd tam orta

9

Fizika

  12

Alışlı Fərid Habil

Hamarkənd kənd tam orta

9

riyaziyyat

  13

Qəribli Nihad Nemət

Dağüzü kənd tam orta

9

riyaziyyat                                           

  14

Abdulzadə Peyman Afiəddin

Nisəqala kənd tam orta

10

riyaziyyat                                           

  15

İmanzadə Ramin Ramiz

Honuba Şıxlar kənd tam orta

9

riyaziyyat                                           

  16

Şabizadə Şahin Seyhun

1 nömrəli tam orta

9

riyaziyyat                                           

  17

Adişli Şahin Rahib

Köryədi kənd ümumi or

9

riyaziyyat                                           

  18

Məmmədli Şəbnəm Camal

Vəlixanlı kənd tam orta

10

riyaziyyat                                           

  19

İsgəndərli Səbuhi Ramazan

Nisəqala kənd tam orta

11

riyaziyyat                                           

  20

Əhədli Zeynəb Arzu

Gavran kənd tam orta

9

riyaziyyat                                           

  21

Mirzəyev Amil Zaur

Alçabulaq kənd tam orta

11

kimya                               

  22

Rufullazadə Kənan Əyyub

Vəlixanlı kənd tam orta

10

kimya                               

  23

Səfərli Nahid Fikrət

Qabaqdibi kənd tam orta

10

kimya                               

  24

Mənsimov Vüsal Vurğun

Alçabulaq kənd tam orta

9

kimya                               

  25

Vəlizadə Zeynəb Faiq

Qaraqaya kənd tam orta

11

kimya                               

  26

Qədirova Aysel Məhərrəm

Honuba Şıxlar kənd tam orta

10

tarix

  27

Mirzəzadə Elnar Zaur

Alçabulaq kənd tam orta

10

tarix

  28

Sadizadə İsmayıl Səxavət

Bozayran kənd tam orta

11

tarix

  29

Nərimanlı Nuru Cabir

Alçabulaq kənd tam orta

11

tarix